Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

 
 

Lariss - Dale papi

Mesaj (Pagina 1 din 1)

#1

SeNNZor

SeNNZor
 
Apprentice Member

Posted 2/5/2015, 13:35

 

Lariss ,fiind cunoscuta din piesa Dale Papi care a strans peste 4.000.000 de vizualizari pe YouTube si peste 28.000 de like-uri in mai putin de o luna. Prin aparitia ei intr-un videoclip incendiar, ca si melodia ei de altfel, a reusit sa cucereasca inimile fanilor ei.

Piesa este compusă de Lariss împreună cu David Ciente şi Shift , în studioul “Midiots Production”, iar videoclipul este regizat de Khaled Mokhtar.

Lariss a început să cânte de la 7 ani, după care a urmat un lung şir de participări la olimpiade şi concursuri, finalizate cu diplome şi trofee. Nascută la Iaşi într-o familie de balerini, cântăreaţa a cochetat, în timpul studiilor la Academia Naţionala de Muzică din Bucureşti, cu mai multe genuri muzicale, de la cel clasic la folclor autentic, jazz, rock şi pop.


Iata ce a povestit artista jurnalistilor: “M-am simțit foarte bine și deși am filmat 12 ore în continuu, nici nu mi-am dat seama cum a trecut timpul. Au fost și momente în care mi-a fost greu, de exemplu alea în care și eu și dansatoarele alunecam mereu din cauza uleiului de pe podea. Dar totul e bine când se termină cu bine, mai ales când ai langă tine o echipă care te susține.".





Mesaj (Pagina 1 din 1)

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


  • Total Posts:
  • Total Members:
  • Newest Member:
  • Most Online: Recordul de utilizatori conectați a fost de 101, 19/9/2024, 03:53