Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

 
 

Assassin`s Creed Syndicate

Mesaj (Pagina 1 din 1)

#1

Deviant.

Deviant.
 
Global Moderator
Global Moderator

Posted 26/5/2015, 17:07

 
Assassin`s Creed Syndicate 1431450737-assassins-creed-syndicate-logo

Assassin`s Creed Syndicate este o viitoare continuare a seriei de jocuri Assassin`s Creed,urmand sa apara pe data de 23 Octombrie 2015 pentru consolele Xbox One-PlayStation 4,acesta neavand o data clara in care isi va face aparitia si pe Microsoft Windows.
Ca si celelalte jocuri din serie este dezvoltat de compania
Ubisoft.

Spre surprinderea persoanelor care cunosc seria de jocuri Assassin`s Creed,Ubisoft s-a gandit ca de aceasta data sa vina cu ceva nou.Odata cu aparitia jocului Assassin`s Creed Syndicate vine si optiunea de a te putea schimba intre 2 personaje,pentru cei ce au jucat si joaca Grand Theft Auto V aceasta posibilitate este deja cunoscuta.
Pe langa aceasta optiune vor mai fi si multe altele,iar pe langa aceste optiuni vor fi introduse chiar si 2 arme noi.


Povestea jocului se petrece in Londra aniilor 1868 si este insotita de doi protagonisti,acestia fiind gemeni: Iacov si Evie Frye care la fel ca si in celelalte jocuri ale serieri lupta impotriva ordinii stabilite de Templieri,urmand ca odata cu inceperea jocului sa primiti diferite misiuni cum cred ca deja sunteti obisnuiti,acestea avand o dificultate medie sau in rare cazuri pot exista misiuni cu o dificultate mai ridicata,insa nici in acestea dificultatea nefiind exagerata.

Assassin`s Creed Syndicate Wallpaper_3840x2160_GangAssassin`s Creed Syndicate Assassins_Creed_Syndicate_Combat-Kukri_1431438287Assassin`s Creed Syndicate Assassins-creed-syndicate-screenAssassin`s Creed Syndicate 2864040-assassins_creed_syndicate_stealth-corner_kill

Fiind un joc neaparut,informatiile sunt limitate si cam atat am putut extrage,sper ca din aceste cateva randuri sa va fi atras atentia,pentru ca pe mine m-a prins jocul si astept cu nerabdare aparitia pentru PC,sper ca si voi sa faceti la fel..

Debut Trailer:


Official Trailer Song:

Sursa:Wikipedia,Google Imagini,YouTube





#2

Lugu

Lugu
 
Administrator
Administrator

Posted 26/5/2015, 18:32

 
Frumos, bravo. Aşa vă vreau.

Tot mai mândru de voi



https://csarges.all-up.com


#3

Razvan Sava

Razvan Sava
 
Aspirant member

Posted 8/6/2015, 13:45

 
Ce smecher e jocu'

Am apucat si eu sa joc si eu cateva luni bune pana m-am enervat in multiplayer.
Bravo deviant.





#4

Continut sponsorizat


 

Posted

 





Mesaj (Pagina 1 din 1)

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum


  • Total Posts:
  • Total Members:
  • Newest Member:
  • Most Online: Recordul de utilizatori conectați a fost de 160, 19/9/2024, 04:14